15.7 C
Molėtai
2024 / 06 / 23

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Popiet daugės aiškumo, ką ir kaip reikia daryti toliau darbe, politikoje ar kt. Palanku ieškoti darbo, įsigyti nuosavybę arba nuomotis įvairios paskirties patalpas, darbui skirtą įrangą, baldus. Galite sudaryti naudingą sutartį.

- Reklama -

JAUTIS. Popiet palankus metas megzti pažintis su svetimšaliais, kažkur vykti, laikyti egzaminą. Pravartu pasidomėti įstatymais, paieškoti teisybės, jei tai jums aktualu. Regis, augs noras plėsti akiratį, lavinti įgūdžius

DVYNIAI. Šiandien suksite galvą dėl finansinių reikalų, mokesčių, šeimos gerovės ar dėl to, kas nemažai kainuoja. Iš pat ryto sumokėkite mokesčius, įmokas.

VĖŽYS. Šiandien iki pietų derėtų užbaigti teisinius reikalus, pasirašyti paruoštas sutartis. Regis, popiet jau trokšite naujovių. Pasistengę, nesunkiai užmegsite svarbų ryšį.

LIŪTAS. Šiandien iki pietų užbaikite seniai pradėtus praktinius darbus. Popiet lengviau bus imtis naujos iniciatyvos. Gali atsirasti proga pademonstruoti profesinius įgūdžius, dalykines savybes. Galbūt dalyvausite renginyje, kuriame pravers geras įvaizdis.

MERGELĖ. Tai aktyvių, kūrybingų žmonių sėkmės diena. Jei tokie esate, pagaliau įgyvendinsite svarbius sumanymus. Gerų rezultatų galite tikėtis, jei studijuojate, ruošiate projektus. Rytas palankus užbaigti senus projektus, popietė – naujoms iniciatyvoms.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Gali tekti paskubėti užbaigti kai kuriuos darbus, įsipareigojimus. Tačiau jums bus maloniau savo energiją nukreipti į namų pusę. Bus smagu padėti šeimos nariams, pasirūpinti vaikais ar savo asmeniniais poreikiais.

SKORPIONAS. Šiandien seksis labiau priartėti prie tų, kurie jums svarbūs ir su jų pagalba sutvarkyti kai kuriuos aktualius reikalus. Tikėtinos svarbios naujienos, mokslo rezultatai, interviu ar pan.

ŠAULYS. Jūsų pademonstruotas aiškus praktinis požiūris kažkam palengvins darbą ar svarbų apsisprendimą. Galbūt atsiras įsidarbinimo galimybė arba šansas papildomai užsidirbti, kažką įsigyti geromis sąlygomis ir pan.

OŽIARAGIS. Regis, būsite linkę daug dėmesio skirti mokslui, profesiniams reikalams. Jūsų aktyvumas padės įgyvendinti didžiąją dalį planų. Kai ką svarbu pabaigti iki pietų. Labai svarbus pozityvus nusiteikimas.

VANDENIS. Vaizduotė, įžvalga jūsų neklaidins, o padės tiksliai viską mintyse sudėlioti ir pataikyti į dešimtuką. Kai kuriais atvejais bus geriau, jeigu atsipalaiduosite ir leisite įvykiams klostytis savaime.

ŽUVYS. Norėsis daugiau bendrauti, tapsite atviresni. Galimi naudingi susitikimai, kurių metu gali nuskambėti neblogų idėjų. Gali užsimegzti reikšminga draugystė, pavykti tarpininkavimas, konkursas ar kt.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Lietuvoje sparčiai populiarėja nauja profesija: darbdaviai siūlo gerai apmokamą darbą

Milžinišku tempu šalyje besiplėtojantis finansinių technologijų (Fintech) sektorius tampa ir viena patraukliausių darbo vietų. Net ir pandeminiu laikotarpiu Fintech sektorius augo ir išsiplėtė beveik...

Kokių pokyčių pandemija įneš į probleminių lošėjų gyvenimus?

Pamėgtų pramogų spektras keičiasi Lietuvoje įsiplieskus koronaviruso epidemijai, Lietuvos Respublikos Vyriausybė, siekdama apsaugoti mūsų šalies gyventojus nuo galimo ligos plitimo, ėmėsi prevencinių priemonių. Daugelis mūsų,...

Pirmadienio, balandžio 27 d. horoskopas

AVINAS Neatsiribokite nuo žmonių, neužsidarykite tarp keturių sienų. Jūsų energija, gyvybingumas ir nuoširdumas šiandien bus kur kas svarbiau už tikslumą ir punktualumą. Jei pavėluosite į...

Apklausa rodo: jaunesni šalies gyventojai noriai mokėtų už greitesnes medicinos paslaugas

Jaunesni nei 50 metų amžiaus šalies gyventojai teigia, kad jie sutiktų valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose mokėti papildomai už geresnės kokybės ir greičiau prieinamas sveikatos...

Spalio derliaus kalendorius: 5 netikėti receptai iš gėrybių, kuriomis mėgautis dabar – pats laikas

Spalis – tai mėnuo, kai stalai lūžta nuo sezoninių vaisių ir daržovių, praturtinančių kasdienį racioną intensyviais bei maloniais skoniais. Žinant, kokių gėrybių derlius šį mėnesį yra pačiame įkarštyje, galima mėgautis didžiausia jų nauda organizmui....

PLC „Mega“ valdanti bendrovė perka modernią oro dezinfekavimo įrangą ligoninėms

Prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, viešbutį ir SPA kompleksą „Harmony Park“ bei „Žinių radiją“ valdanti bendrovė „Litvalda“, siekdama padėti medicinos įstaigoms bei pasirūpinti medikų ir pacientų sveikata, perka 1000 vnt. mobilių oro dezinfekavimo ozonu...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS