19 C
Molėtai
2024 / 07 / 25

Astrologinė prognozė sausio 23-iajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Galite gauti pasiūlymą užsidirbti pinigų ar pigiau įsigyti norimą daiktą namams. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Nenumokite ranka į savo ar namiškių sveikatos sutrikimus.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien neblogai spręsis reikalai, susiję su korespondencija, reklama, mokslu, žiniasklaida, pirkiniais ir prekyba. Padaugės sutarimo su aplinkiniais, išgirsite naujienų. Atsargiai kelyje, ypač vakare.

DVYNIAI. Šiandien aplink save ieškosite grožio, komforto arba tai patys kursite savo aplinkoje. Nebloga diena komerciniams, tiekimo, nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sandoriams. Tik be saiko neišlaidaukite mieliems niekniekiams.

Taip pat skaitykite: Naująjį „Volkswagen ID.7“ jau galima įsigyti Lietuvoje: viena įkrova – iki 621 km

VĖŽYS. Regis, būsite susirūpinę savo asmeniniu pasaulėliu, namų erdve, artimaisiais. Atsipalaiduoti, nurimti trukdys ir santykių svyravimai. Stenkitės negraužti mylimo žmogaus įtarimais ir priekaištais.

LIŪTAS. Būsite jausmingi, bet kartu paslaptingi ir užsidarę. Tikėtina, kad suintriguos mįslingas asmuo, neįprasta naujiena. Galbūt nelabai seksis konkrečiai susikalbėti, susitarti, tačiau daug kur padės intuicija. Saugokite sveikatą.

MERGELĖ. Tikriausiai šiandien jausitės pagerbti draugų ar kolegų. Įdomiai klostysis naujai užsimezgę santykiai. Gali kilti ūpas realizuoti kūrybinį polėkį. Kažkas gali nustebinti savo intriguojamu pasiūlymu.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Neblogai seksis profesiniai reikalai, verslas. Jūsų ausis gali pasiekti vertinga informacija. Nepraleiskite šansų sublizgėti tokioje srityje, kurią gerai išmanote.

SKORPIONAS. Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Diena tinkama susitikimams su įtakingais žmonėmis, pristatymams. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar oficialios įstaigos.

ŠAULYS. Iš dalies jums gali pavykti įgyvendinti finansines ambicijas. Tik nepraraskite saiko pirkdami, išlaidaudami. Nederėtų pernelyg pasitikėti ir antrosios pusės gebėjimu susivaldyti.

OŽIARAGIS. Šiandieniniai vizitai, pokalbiai, tarpininkų pastangos gali suteikti neblogų vilčių. Konkretūs susitarimai turės palankią eigą. Tik visko nesugadinkite vakaro diskusijomis, virstančiomis ginčais.

VANDENIS. Šiandien netingėkite aktyviai padirbėti – palanku ir figūrai, ir kišenei į naudą. Kita vertus, nekankinkite savęs, jei pajusite sveikatos sutrikimo požymius. Pasirūpinti sveikata yra svarbiausia.

ŽUVYS. Gana palanki diena, ypač ugdomosioms veikloms, šou verslams, kūrybiniams projektams. Nuoširdžiai pasikalbėkite su savo vaikais, išgirskite jų požiūrį, poreikius, pomėgius.

Geros dienos!

Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Savas būstas prieš nuomotą: apsimoka ar iš inercijos?

Didžiosiose pasaulio sostinėse jau įprasta, kad gyventojai, negalėdami įpirkti brangaus būsto, beveik visą gyvenimą jį nuomojasi, o štai lietuviai nuo seno prioritetą teikia nuosavai...

Horoskopai sausio 17 dienai

AVINASBūtų geriausia šiandien nulįsti į kokį tamsiausią kampelį. Jūsų nuotaikų svyravimai ir irzlumas kitiems bus tiesiog nepakenčiamas. Nepamirškite, kad labiausiai dėl jūsų išgyvena artimieji. JAUTISJūsų...

Patiekalai iš morkų užtikrina sveiką mitybą (receptai)

Morkos šaltuoju metų laiku sulaukia didesnio dėmesio ne vien dėl to, kad kiekvienam sniego seniui reikia nosies. Šios daržovės yra puikus skaidulų, vitaminų ir...

Pigiau iškart: po 1 ct už prekes „Iki“ parduotuvėse sumokėję pirkėjai sausį jau sutaupė daugiau nei 335 tūkst. Eur

Kiek norėtumėte išleisti parduotuvėje? Mažai – o gal tik centus? Dešimtys tūkstančių lojalių„Iki“ pirkėjų jau džiaugiasi už savo pirkinius galiausiai kasoje sumokėję smarkiai mažiau...

„Iki“ pirkėjai sutaupė beveik 1,5 mln. Eur vien per specialią sausio akciją: ar žinote...

Šimtai tūkstančių „Iki“ pirkėjų šį sausį prie kasos maloniai apstulbo – kiekvienas pirkinys jų krepšelyje tekainavo 1 ct. Prekybos tinklas „Iki“ skaičiuoja, kad visą mėnesį besitęsusi akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“ pirkėjams...

ORAI: Šiandien kai kur nedideli krituliai, aukščiausia temperatūra 4–9 laipsniai šilumos

Dienomis vis dažniau lepins saulė, tačiau naktys bus vėsios: spustels net 7 laipsnių šaltis Šiandien Lietuvoje kai kur nedideli krituliai, vyraus lietus. Vėjas šiaurės rytų, rytų, 7–12 m/s, vietomis gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 4–9...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS