14.4 C
Molėtai
2024 / 06 / 23

Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien galite lengvai gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją. Kita vertus, nelabai racionaliai elgsitės su nuosavybe, pinigais, santaupomis. Derėtų pagalvoti apie tai, ką gausite arba prarasite, jei vilkinsite su ateities gerove susijusius sprendimus.

- Reklama -

JAUTIS. Gana emocionali diena. Nesistenkite įtikti tiems, kurie jūsų nė nepastebi. Galite rasti svarbesnių užsiėmimų. Gali kilti puikių idėjų, kaip pagerinti materialinę ir socialinę savo padėtį. Svarbu elgtis garbingai, nekenkti reputacijai. Galvokite, ką kalbate.


Vasario 15-oji: vardadieniai


 

DVYNIAI. Jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą, neskubėkite skaldyti iš degtuko vežimo. Gali būti, kad šiandien geriau seksis dirbti vienumoje, be skubos. Regis, intuicija šiandien jums bus puiki pagalbininkė.

VĖŽYS. Nenuobodi diena. Daug įvykių, bendravimo, o gal ir flirto. Įgysite didesnį aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite gauti dosnų pasiūlymą. Su bendraminčiais galite rasti įdomių užsiėmimų. Tik nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs.

LIŪTAS. Regis, jūsų dalykinė iniciatyva ir patirtis bus įvertinta. Turėtų spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos, santykiai su svarbiais jums žmonėmis. Galite prisitraukti pasekėjų, partnerių bei išsiaiškinti jums kenkiančius asmenis.

- Reklama -

MERGELĖ. Veikiausiai jums labai norėsis bent trumpam pakeisti aplinką arba pasiryžti rimtesniam pokyčiui. Verta pamąstyti apie tai, ar nereikėtų kelti kvalifikacijos, mokytis užsienio kalbų bei kitų reikalingų dalykų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Regis, aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais.

SKORPIONAS. Šiandien galite patirti ypatingą įvykį ar suvokimą, susijusį su partneryste, konkurencija ar pan. Aplinkinių dėmesio jums nestigs, bet ne vien pozityvaus. Paisykite ne vien savo interesų.

ŠAULYS. Tai gali būti reikšminga diena, jeigu dalyvausite darbo interviu arba bus vertinami gydymosi, reabilitacijos rezultatai. Jeigu šiandien rinksitės naminį gyvūną, jis bus ypatingas.

OŽIARAGIS. Santykiuose su gerbėjais atsiras daugiau romantikos ir mažiau ramybės. Seksis kūrybinė veikla. Tikėtina, kad patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, o ypatingos prasmės – iš darbo ir bendravimo su vaikais.

VANDENIS. Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų bei problemų rate. Neplanuota linkme gali pakrypti šeimos nario situacija arba aktualus nuosavybės klausimas. Regis, gausite lauktą atsakymą.

ŽUVYS. Ši diena bus permaininga, kaip ir naujienos, kurių išgirsite. Gali atsirasti priežasčių nerimauti dėl artimos aplinkos žmogaus. Kai ką išspręsti galbūt padės kaimynas arba giminaitis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

7 patarimai, kaip paruošti automobilį žiemai

Atėjus žiemai, plikledis, minusinė temperatūra ir pūgos gali tapti tikru išbandymu vairuotojams bei jų automobiliams. Todėl svarbu iš anksto pasiruošti šalčiausiam metų laikui ir...

,,Debatų metodo integravimas į ugdymo procesą” Molėtų gimnazijoje

Kai apie 387 metus Platonas įkūrė savo žymiąją Akademiją, debatai buvo laikomi pagrindine mokymosi priemone. Kiek vėliau, Aristotelio įkurtoje aukštojoje mokykloje - Likėjuje debatai...

„European Merchant Bank“ pelnas išaugo 2,4 karto

2023 m. III ketv. „European Merchant Bank“ („EMBank“) pavyko išlaikyti spartų augimą ir pagerinti visus pagrindinius finansinius rodiklius. Šiemet sausį–rugsėjį „EMBank“ uždirbo 550 tūkst. eurų...

Astrologinė prognozė gruodžio 12-ajai, antradieniui

AVINAS. Gali paaiškėti, kokia nauda ar nuostolis nusimato iš ilgalaikio įdirbio bei dėl vykstančių pokyčių. Tolima kelionė gali būti pavojinga. Apskritai kelyje būkite itin...

Stilistė V. Šaulytė-Mockė: „Net ir gražiausias apdaras atrodys nekaip, jei nagai netvarkingi“

Žinoma stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė-Mockė dažnai kalba apie naujausias mados tendencijas bei stilių. Kaip pasakoja žinoma moteris, įvaizdis nėra tik drabužiai, avalynė ar aksesuarai. Viena svarbiausių kiekvieno žmogaus įvaizdžio detalių – gražūs ir...

10 netikėtų būdų pernaudoti popierinius pirkinių maišelius

Koks pirkinių maišelis yra tvariausias – plastikinis, popierinis, medžiaginis? Įvairių daiktų pernaudojimą propaguojanti Milda Paukštė sako, kad tvariausias tas maišelis, kurį naudosite daugiausiai kartų. Štai popierinį maišelį reikėtų panaudoti bent 4 kartus, kad jo...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS