15.7 C
Molėtai
2024 / 06 / 23

Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Apdairiai spręskite praktines ir finansines problemas. Būtų geriau neįsitraukti į socialinių tinklų komentavimo skiltis. Domėkitės aktualia informacija, bet neprovokuokite neigiamų reakcijų. Saugokite sveikatą, tinkamai maitinkitės.

- Reklama -

JAUTIS. Norėsis papramogauti, susitikti su mylimu žmogumi. Taip pat padidės neištikimybės grėsmė, galimos meilės dramos, abejonės Saugokitės buitinių traumų, avarijų. Labiau rūpinkitės vaikais, saugokite juos.

DVYNIAI. Iš artimų žmonių tikėsitės dėmesio, švelnumo. Yra tikimybė, kad kažko panašaus sulauksite, tačiau tai gali būti tik trumpi blykstelėjimai. Žymiai daugiau liesis priekaištų ir reikalavimų.

VĖŽYS. Kai kuriomis naujienomis, išgyvenimais norėsis pasidalinti su artimu draugu, tačiau jo gali nebūti šalia. Turbūt ieškosite pakaitalo, bet vargu ar rasite tinkamą. Galimi įvairūs trikdžiai, pavojai kelyje.


Vasario 24-oji: vardadieniai, astrologija


LIŪTAS. Jausite didelį norą kažką pirkti, rekonstruoti. Verčiau neskubėkite išlaidauti – neapsimokės. Be to, gali kilti pagunda lengvai pralobti arba suvilioti ypatingą asmenį. Vargu ar šiandien tai sugebėsite.

- Reklama -

MERGELĖ. Diena bus chaotiška. Kažkas drums ramybę, gadins nervus. Gali suaktyvėti jūsų neigiamos savybės. Tai gali atnešti problemų asmeniniams santykiams. Atsargiai elkitės už vairo ir su technika.

SVARSTYKLĖS. Nerami diena. Jums nestigs aplinkinių dėmesio, tačiau galimi paslėpti motyvai, kurių jūs nesuprasite. Nebūkite patiklūs ir labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes.

SKORPIONAS. Šiandien bus daug kvietimų, siūlymų, tačiau kaip tik dėl to atrodys keblu pasirinkti draugiją. Kad ir ką nuspręstumėte, vėliau galvosite, kad pasirinkti derėjo kitaip.

ŠAULYS. Šiandien galite įsivelti į rimtas problemas. Tikriausiai nenumatysite savo elgesio ar veiklos pasekmių, arba pasitikėsite ne tuo, kuo iš tikrųjų derėtų. Nepraraskite atsargumo.

OŽIARAGIS. Regis, nenustygsite vietoje. Galbūt išvyksite tolimesniu maršrutu, nei planavote. Galite sudalyvauti pažintiniame renginyje, konferencijoje, ekskursijoje ar pan.

VANDENIS. Gali būti, kad pasiduosite pagundai elgtis neleistinai, pavojingai. Kitų reakcija į tai jus gali nustebinti. Geriau seksis, jeigu sugebate apskaičiuoti ir taupiai, apdairiai elgtis su santaupomis, pinigais.

ŽUVYS. Nelengva diena. Asmeniniai santykiai gali tapti tikru skauduliu, kuris ims ir pratrūks arba kaip tik iškils nebyli akmeninė siena. Kai kurios jūsų iliuzijos turbūt pasirodys visiškai nerealios.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Norint nustebinti moterį Kovo 8-ąją – išlaidauti nebūtina

Artėjantis pavasaris ir pirmoji šio sezono šventė – Kovo 8-oji – kasmet vyrus priverčia rimtai pasukti galvą, kaip nustebinti savo mylimą moterį. Finansų ekspertė...

„Rimi Lietuva“ įvertina tvarumo apdovanojimu „Metų pavyzdys“: kartu su pirkėjais Baltijos šalyse sutaupė 17,4 tonų popieriaus

Šią savaitę vykusiuose Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) „Atliekų kultūros“ apdovanojimuose prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius iš Lietuvos aplinkos apsaugos...

„Rimi Lietuva“ ir vėl pripažinta „Top darbdaviu“

Antrus metus iš eilės nepriklausoma organizacija „Top Employers Institute“ įvertino prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ indėlį į darbuotojų gerovę ir įteikė įmonei tarptautinį „Top darbdavio“...

Horoskopai gruodžio 21 dienai

AVINASJokiu būdu nesivelkite į reikalą, kurio legalumu nesate tikras, kitaip galite gerokai nukentėti. Prieš ko nors imdamasis pasvarstykite, ar gelbėdamas plaukus nerizikuojate prarasti galvos. JAUTISIš...

Jurga Klimaitė-Riebling: „Širdis medumi apsipila, kai girdžiu vyrą kalbant apie Vilnių“

Scenaristė, renginių organizatorė Jurga Klimaitė-Riebling jau keliolika metų gyvena tarp dviejų miestų: Oberhauzeno Vokietijoje, kur dirba jos vyras Dirkas ir mokosi dukros bei Vilniaus, į kurį Jurgą vis sugrąžina įdomūs projektai. Per tą laiką...

Nuo birželio 1-osios lauko renginiuose dalyvių skaičius bus neribojamas

Vyriausybė šiandien posėdyje pritarė naujiems karantino atlaisvinimams visame kultūros sektoriuje – nuo bibliotekų ir skaityklų iki masinių renginių. N24.lt - NAUJAS informacinis portalas! Didžiausia naujovė – lauke vyksiančiuose renginiuose nebus ribojamas dalyvių skaičius. Ši nuostata galioja...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS