15.7 C
Molėtai
2024 / 06 / 23

Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Iš ryto bus daug miglos galvoje, bet vėliau pavyks neblogai padirbėti. Jokiais greitais, dosniais pažadais tikėti neverta, nes šiandien daug kas pervertins savo galimybes.

- Reklama -

JAUTIS. Tikėtinos įvairios pagundos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, pasimatymą. Popiet turbūt prisiminsite, jog turite suskubti atlikti būtinas pareigas. Susilaikykite nuo demagogiškų pareiškimų, jei jums brangi jūsų reputacija.

DVYNIAI. Tai šeiminių reikalų diena. Galimas šeimos biudžeto, vaikų poreikių aptarimas. Vakaras turėtų būti nuotaikingas. Smagiai nuteiks šou renginys, sportas ar kt.

VĖŽYS. Šį rytą pasisaugokite vagių ir nebūkite išsiblaškę, kad nepamestumėte piniginės, raktų. Įdienojus tinkamas metas prekybai, mokslui. Galimas komercinis sandoris, naudinga informacija per reklamą, artimus žmones. Vakarą skirkite šeimai.


Vasario 26-oji: vardadieniai, dienos INFO


LIŪTAS. Regis, teks skirti dėmesio nekilnojamojo turto reikalams, prekybai, deryboms. Galbūt su verslo partnerio ar mylimo žmogaus pagalba priimsite aktualų sprendimą. Kita vertus, labai svarbu pasverti savo žodžius kalbant apie politiką, kolegas ir oponentus.       

- Reklama -

MERGELĖ. Rytas nedžiugins, stigs energijos, tačiau įdienojus, jei tik nesergate, pasijusite žvalesni. Nekonfliktuokite su kolegomis. Tinkamai rūpinkitės technika ir laikykitės jos saugumo taisyklių. Vakarėjant augs noras mėgautis skanėstais, pirkiniais.

SVARSTYKLĖS. Rytas bus vangus, viską darysite tarsi sulėtintame kadre. Galbūt jausite fizinį silpnumą. Popiet energijos daugės, tačiau ramu nebus. Rūpesčių kels vaikai arba kažkokių avantiūrų pasekmės.

SKORPIONAS. Iš pat ryto bandysite griebtis daugybės veiklų. Visgi kai ką gali jaukti situacija namuose. Savo blaškymusi nenudžiuginsite dalykinių partnerių. Popiet pajusite jėgų stygių, nebesinorės bendrauti. Geriau jausitės galėdami pabūti vienumoje.

ŠAULYS. Rytas nežada nieko gero, jei būsite apsiblausę ir nedėmesingi. Regis, jums būtina rimtai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus. Po darbo neskubėsite namo – kils ūpas susitikti su draugais ar pasižmonėti. Venkite ginčų.

OŽIARAGIS. Iš ryto būsite labiau linkę filosofuoti ir mąstyti nei konkrečiai dirbti, todėl popiet teks susiimti ir stipriau padirbėti. Dėl trokštamos naudos galite leistis į avantiūrą.

VANDENIS. Būsite seksualūs, psichologiškai įžvalgūs. Teks mokėti mokesčius, tvarkyti nuosavybės ar finansinius formalumus, deklaruoti pajamas ir pan. Gali prireikti teisinės konsultacijos.

ŽUVYS. Rytas gali prasidėti nuo nekokios savijautos ar trikdančių naujienų, neraminančių gandų. Gali būti aktualu kreiptis dėl tarpininkavimo ar teisinės konsultacijos.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

 

TOP naujienos

7 mažiau žinomi bunkeriai Baltijos jūros regione, kuriuos verta aplankyti

Visoje Europoje išsibarstę daugybė išlikusių slaptų bunkerių, kuriuose kadaise sprendėsi žemyno ateitis. Vėl kilęs karas priminė tokių vietų prasmę, bet joks konfliktas nepapildė šių...

Įdomiausios „Iki“ pietų pertraukos – su išskirtiniais svečiais ir netikėtais pokalbiais

Prekybos tinklas „Iki“ ne tik auginasi talentus nuo pirmųjų dienų ir rūpinasi savo komandos nariais užtikrindamas jiems geriausiai poreikius atitinkančias karjeros galimybes, bet ir...

Nelegaliuose žaidimuose laimėti 422 tūkst. eurų atiteks valstybei

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vykdyto ikiteisminio tyrimo metu konfiskuoti daugiau nei 422 tūkst. eurų bus pervesti į valstybės biudžetą, teismui pripažinus, kad pinigai...

Valstybinės reikšmės keliuose jau įrengta 70 naujos kartos momentinių greičio matuoklių

Lietuvos valstybinės reikšmės kelių tinkle įrengta 70 momentinių greičio matuoklių (MGM), kurie fiksuoja abiem kryptimis važiuojančių transporto priemonių greitį, tikrina techninės apžiūros galiojimą, civilinės...

ORAI: Šiandien protarpiais krituliai, vyraus sniegas

Šiandien protarpiais krituliai, vyraus sniegas. Vėjas pietvakarių, vakarų, pajūryje šiaurės vakarų, 9–14 m/s, gūsiai 15–20 m/s, rytą pajūryje iki 25 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos. Kovo 9 d. be...

Mokyklos suole susipažinę M. ir R. Kavaliauskai apie laikui nepavaldžią meilę

Šiemet ketvirtas vestuvių metines atšventę Martynas ir Rusnė Kavaliauskai vis dar atrodo įsimylėję it pirmą dieną. Simpatija, užgimusi mokyklos suole, neblėsta su bėgančiais metais, o laikas, praleidžiamas kartu tiek darbe, tiek namuose, poros santykiuose...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS