Home Aktualijos Baigėsi NKL čempionato antrasis ratas

Baigėsi NKL čempionato antrasis ratas

0

Šeštadienį, sausio 10 d., į Molėtų krepšinio areną atvyko Vilniaus “Vilnius” krepšininkai. Norint išsaugoti lyderio poziciją NKL čempionato turnyrinėje lentelėje Molėtų “Ežerūnas-Karys” krepšininkams buvo būtina šį pergalė.
Pirmasis ir antrasis kėliniai sėkmingesni buvo molėtiškiams, jie varžovams leido įmesti tik 23 taškus, kai tuo tarpu patys pelnė 36 taškus. Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai buvo tik formalumas, savo sąlygas diktavo molėtiškiai ir rezultatu 71-60 iškovojo 20-ąją pergalę šiame NKL čempionate.
Molėtų krepšinio komandoje “Ežerūnas-Karys” puikiai žaidė Žygimantas Šeštokas pelnęs 21 tašką ir surinkęs 19 naudingumo balų, Evaldas Baniulis 17 t., Raimondas Ambrulaitis 13 t.
Po šių rungtynių baigėsi NKL čempionato antrasis ratas. Molėtų krepšinio komanda “Ežerūnas-Karys” išliko lyderio pozicijoje NKL čempionate. Dabar septynios stipriausios komandos ir septynios likusios komandos žais tarpusavyje po du kartus (namuose ir išvykoje) ir po to pagal pasiektus rezultatus bus surikiuotos į atkrentamąsias NKL čempionato varžybas.
Molėtų „Ežerūnas-Karys“ ateinantį penktadienį turės laisvą dieną, na o šeštadienį, sausio 17 d., 16.00 val., namuose susitiks su Vilniaus “Perlas-MRU” krepšinio komanda.

Parengta pagal ezerunas.lt

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra