Home Aktualijos Balninkuose tradicija gyva

Balninkuose tradicija gyva

0

Balninkai – trijų rajonų: Anykščių, Molėtų ir Ukmergės sankirtoje, toliau nuo rajono centro esantis kraštas, bene veikliausias Molėtų rajone. Jo darbštūs žmonės moka ne tik dirbti, gražiai tvarkytis, bet ir puoselėti senas ir kuria naujas tradicijas.

Balninkų miestelį supantys 5 ežerai, draugiški žmonės yra tie traukos faktoriai, kurie vilioja sugrįžti… Gal todėl ir į tradicinius renginius, vykstančius prieš Balninkuose švenčiamus Šv.Lauryno atlaidus, susirenka ne tik vietos bendruomenė, kažkada gyvenusieji Balninkuose bei jaučiantys šiam tvarkingam miesteliui sentimentus.

Tradicija buvo pratęsta ir šiemet. Renginiai vyko nuo penktadienio popietės, kai vietos krepšinio aikštelėje, gražioje sportinėje kovoje jėgas ir sportinę sėkmę bandė jaunimas. Šioms varžyboms teisėjavo kompetentingi teisėjai: Kęstutis Vaicekauskas ir Vytautas Sičiūnas, sekretoriate dirbo Ieva Vaicekauskienė ir Laura Vaicekauskaitė.

Šeštadienį balninkiečiai ir miestelio svečiai turėjo puikią progą susirinkus, į vieną iš nuostabiausių Pasaulio kampelių – Balninkus pabendrauti, pakalbėti, pabūti drauge, paklausti „kaip tu gyveni?“.

Balninkų seniūnė Virginija Pusvaškienė pasidžiaugusi gausiai susirinkusiais, priminė Balninkų istoriją akcentuodama, jog po dviejų metų Balninkuos bus 600 metų  jubiliejus… Ji dėkojo LR Seimo nariui Valentinui Stundžiui, kuris ne žodžiais, o darbais padeda įgyvendinti sumanymus. Seniūnė taip pat dėkojo Molėtų „Molmoto“ klubui už saugią kelionę į šventę.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.59 rugpjūčio 9 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra