12.5 C
Molėtai
2024 / 05 / 22

Deficito laikai baigėsi: kol kiti kviečia įsigyti tam tikrų prekių per ribotą laiką, „Iki“ rinktis pirkinius Kalėdoms siūlo iš beveik 15 tūkst. reguliaraus prekių asortimento

Ar jau skaitėte?

Ar šiais laikais dar verta laukti kelis mėnesius ar net metus, kad parduotuvių lentynose ir vėl pagaliau rastum norėtą prekę? Deficito metas jau seniai užmarštyje – „Iki“ parduotuvėse kasdien galima rinktis net iš 15 tūkst. reguliarių prekių geromis kainomis. Vieniems prekybos tinklams nemažą dalį prekių siūlant tik ribotu teminių savaičių metu, „Iki“ pirkėjams laukti nereikia – jie kiekvieną dieną gali įsigyti tai, ko išties nori.

- Reklama -

Didelė prekių įvairovė ir begalė nuolaidų arčiau tavęs

„Jeigu dievinate itališką maistą, nebūtina laukti būtent šiai virtuvei skirtos savaitės, kad įsigytumėte „pesto“ padažo. Nuo prancūziškų kepinių, graikiškų sūrių iki žuvų rūšių gausos ir net žiemą užtikrinamos didelės šviežių vaisių, daržovių įvairovės – esame aukštai iškėlę plataus asortimento kartelę. Tie, kuriems ji nėra pasiekiama, kviečia rinktis tik iš riboto skaičiaus prekių. Bet visiems aišku, kad 15 ar 25 produktai – jų nepakaks norint maitintis subalansuotai, taip pat ir pasilepinti bei suruošti pilną Kalėdų stalą“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ Komunikacijos vadovė.

„Iki“ parduotuvėse – gausybė ne tik prekių, bet ir akcijų. Kas savaitę „Iki“ būna apie 5000 prekių su iki 40 proc. nuolaidomis lojalumo programos nariams, tad šventėms pasiruošti bus lengva net ir neribojant savęs. Gurmaniškas vaišes neišleidžiant daug, be kita ko, padės sukurti ir naujoji produktų linija „Billa Premium“. Joje – ypatingi delikatesai iš rinktinių ingredientų, siūlomi ypač patraukliomis kainomis.

Kad pirkėjams būtų lengviau pasirinkti, kuri parduotuvė geriausiai atliepia jų tos dienos poreikius, „Iki“ jas patogiai ir visiems suprantamai yra suskirsčiusi į skirtingus formatus. Juos išduoda ant kiekvienos parduotuvės kabančios širdelės, jų skaičių lengva pasitikrinti ir internete www.iki.lt.

Taip pat skaitykite:  Ką valgyti lapkritį? Paprastos ir pigios idėjos iš šio mėnesio gėrybių

„Aktyviai plečiamės ir visoje šalyje jau turime ne keliasdešimt, o arti pustrečio šimto paties įvairiausio dydžio parduotuvių. Į jas ateina įvairūs pirkėjai, turintys skirtingų lūkesčių: vieniems reikia tik greito užkandžio ar paskutinės minutės gardumyno einant į svečius, kitiems reikia šventinio torto, o gal įsigyti prekių visai savaitei ar švenčių maratonui. Širdelių skaičius jiems padeda pasirinkti tinkamiausią parduotuvę bei apsipirkti be rūpesčių“, – sako V. Budrienė.

Patogus gidas, padėsiantis išsirinkti parduotuvę artėjant šventėms

Pagal dydį, asortimentą ir teikiamas paslaugas kiekvienai parduotuvei skiriamos 1, 2 ar 3 širdelės. Pirkėjams tokia sistema padeda taupyti laiką ir dar patogiau pasinaudoti geriausiais pasiūlymais, kuriais garsėja „Iki“.

- Reklama -

4 „Iki“ parduotuvių formatai:

💚💚💚: plačiausias asortimentas. Didžiausiose – iki 2 tūkst. kv. m ploto – parduotuvėse užtikrinamas plačiausias, net iki 15 tūkst. prekių asortimentas, tad jos idealiai tinka savaitiniam ar šventiniam apsipirkimui. „Iki“ klientai jose ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežią konditeriją ir kulinariją. Trijų širdelių parduotuvėse bus siūloma šviežių sulčių spaustuvė, duonos pjaustyklė, atskirais atvejais ir galimybė užsisakyti picų. Taip pat klientai galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

💚💚: prekybos centras kasdieniam apsipirkimui. Didesnėse, 500–1100 kv. m ploto, parduotuvėse „Iki“ pirkėjai ras iki 12 tūkst. prekių. Klientams siūlomas šviežių vaisių ir daržovių, šviežiai keptų duonos gaminių ir bandelių asortimentas. Dviejų širdelių parduotuvėse yra sveriama šviežia mėsa, rūkyta žuvis, karšti gaminiai, taip pat platus bakalėjos, šaldytų, gėrimų ir namų komforto prekių pasirinkimas. Klientai turės galimybę atsiimti „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvės pirkinius. Šios parduotuvės orientuotos tiek į atsargų namuose papildymą, tiek į savaitinį apsipirkimą.

💚: visos būtinos prekės – arčiau namų. Jaukiose 200–700 kv. m ploto parduotuvėse laukia kruopščiai atrinktas iki 9 tūkst. prekių asortimentas: švieži vaisiai ir daržovės, švieži duonos kepiniai ir vietoje kepamos bandelės, optimalus bakalėjos, šaldytų, gėrimų, alkoholio ir namų komforto prekių pasirinkimas. Tai „Iki“ klientams leis greitai ir patogiai papildyti namų atsargas ar pasirūpinti pirkiniais visai savaitei.

Taip pat skaitykite:  Lietuvos zoologijos sodo tigrės prognozės 2022 metams

„IKI Express“: išskirtinėse lokacijose, didžiųjų miestų centruose įkurtos parduotuvės sukurtos greitam apsipirkimui, yra tarsi didelės užkandinės ir turi išskirtinį iki 6 tūkst. prekių asortimentą. Čia siūlomas platus jau paruoštų patiekalų pasirinkimas, o sveriamų produktų vitrinose bus galima įsigyti karštų produktų, šviežių sumuštinių.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Pavasarį atnaujinus „Iki“ lojalumo programą į iki tol dar neregėtą Lietuvoje, jos naudomis parduotuvių lankytojai jau pasinaudojo arti milijono kartų, jiems išdalyta prizų už pusę milijono eurų.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Apdovanoti pavyzdingiausiai tvarkantys ir prižiūrintys miškus

Penktadienį vykstančios konferencijos „Miškas – žmogui, žmogus – miškui“ metu paskelbti ir apdovanoti kasmetinio tradicinio konkurso „Pavyzdingai tvarkoma privati miško valda“ nugalėtojai. Jiems įteikti...

Kas darbuotojus skatina dirbti įmonėje kaip sau?

Dauguma šiuolaikinių organizacijų taiko įvairias motyvacines priemones, kad paskatintų savo darbuotojus siekti numatytų tikslų. Algos kėlimas, premijos, darbdavio organizuojamos kelionės ir panašūs dalykai patektų...

Patarė, koks lengviausias ir greičiausias būdas palyginti kainas maisto prekių parduotuvėje

Išsirinkti produktą palankiausia kaina rūpi visiems. Tą padaryti visai nesunku, nes maisto prekių parduotuvės turi patogų įrankį, kuris padeda sumaniai apsipirkti – ir jis...

Balandžio 27-oji, pirmadienis, 18 savaitė

Dangaus kūnai: saulė teka 5.50 val., leidžiasi 20.45 val. Dienos ilgumas 14.55 val. Mėnulis (jaunatis) Vardadieniai: Anastazas, Zita, Gotautas, Aušra, Žydrė, Edilija Pirmadienio, balandžio 27 d. horoskopas Datos: Medicinos darbuotojų...

Prasidėjo šviežių lietuviškų daržovių derlius: šylant orams pastebimas pardavimų augimas

Kartu su kalendorinio pavasario pradžia parduotuvių lentynose galima įsigyti ir pirmojo pavasarinių lietuviškų daržovių derliaus. Pasak vieno iš Lietuvoje veikiančio prekybos tinklo vaisių ir daržovių pirkimų direktorės Olgos Suchočevos, prekybos centruose pirkėjai gali rasti...

Kauno policija ieško nemažą pinigų sumą pametusio žmogaus

Šią istoriją būtų galima vadinti laiminga, jei pareigūnams pavyktų surasti pamestų pinigų savininką ir jam juos grąžinti. Jau savaitė, kaip Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Nemuno policijos komisariato...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS