15.7 C
Molėtai
2024 / 06 / 23

Iki šiol nematyta idėja virsta dar viena „Iki“ inovacija: į pirmąjį posėdį susirinko „Iki“ klientų valdybos nariai

Ar jau skaitėte?

„Iki“ klientų valdyba.

Prekybos tinklas „Iki“, nuolat siekdamas užtikrinti geriausią apsipirkimo patirtį, tęsia drąsių idėjų įgyvendinimo lyderystę. „Iki“ šiais metais ėmėsi dar vienos inovacijos – subūrė „Iki“ klientų valdybą. Naujovė sulaukė milžiniško susidomėjimo, ir iš 1200 kandidatų buvo atrinkti dešimt, kurie atspindi įvairius „Iki“ klientų portretus. Pirmadienį, balandžio 15 d., „IKI Lietuva“ generalinė direktorė Nijolė Kvietkauskaitė juos pasveikino pirmajame „Iki“ klientų valdybos posėdyje.

- Reklama -
„Iki“ klientų valdyba.

„Nekantriai laukėme „Iki“ klientų valdybos veiklos starto, kadangi būtent nuoširdžios, atviros pirkėjų nuomonės yra neįkainojamai naudingos. Kartelę sau ir visai rinkai mes patys nuolat keliame vis aukštyn, tad buvimas arčiau savo klientų ir geresnis jų poreikių pažinimas mums yra prioritetas. Būtent todėl ir nusprendėme suburti „Iki“ klientų valdybą, kuri padės mums dar geriau įsiklausyti į realius pirkėjų lūkesčius. Nesame tie, kuriems reikėtų pataikauti, todėl labai lauksime tiek teigiamų, tiek neigiamų atsiliepimų. Šis atviras grįžtamasis ryšys iš „Iki“ klientų valdybos narių, neabejoju, taps be galo naudingu įrankiu tobulinant apsipirkimo patogumą visiems pirkėjams“, – sako N. Kvietkauskaitė.

„Iki“ klientų valdyba.

Ji džiaugėsi, kad renkant „Iki“ valdybos narius pavyko užtikrinti plačią įvairovę. „Iki“ turi vieną didžiausių parduotuvių tinklų šalyje, kuriame lankosi patys įvairiausi klientai. Tad ir naujieji nariai atspindi skirtingus „Iki“ pirkėjų portretus – yra iš įvairių amžiaus grupių, miestų, su skirtingais mitybos įpročiais. Tai, pasak „IKI Lietuva“ generalinės direktorės, padės geriau pasirūpinti įvairių pirkėjų poreikių patenkinimu ir būti dar arčiau savo klientų.

„Iki“ klientų valdyba.

„Iki“ klientų valdyba – tai 10 atrinktų „Iki“ klientų grupė, kuri bus kviečiama teikti atsiliepimus, įžvalgas ir rekomendacijas apie „Iki“ produktus bei paslaugas. Išrinkti vienerių metų kadencijai, jie pirmadienį susirinko šiuolaikiškame ir tvariame „Iki“ biure Pilaitės rajone Vilniuje. Pirmajame posėdyje buvo aptarta, kaip vyks bendradarbiavimas, „Iki“ galiojantys aukšti klientų aptarnavimo standartai, diskutuota klausimais, susijusiais su apsipirkimo patirties gerinimu.

„Iki“ klientų valdybos nariai taip pat turėjo progą susipažinti su „Iki“ iš arčiau – per šviežią bei įvairų maistą, kuriuo garsėja tinklas. Jis kasdien ruošiamas su meile ir rūpesčiu, skiriant daug dėmesio receptūroms ir produktų kokybei.

„Iki“ klientų valdyba.

Pirkėjai ragavo naujajam kepsninių sezonui pristatytų „Grill Party“ patiekalų, kurie išsiskiria gardžiais skoniais ir lengvu paruošimu. Su jais susitiko ir „Iki“ konditerijos „siela“ – Thierry Lauvray, jau keliolika metų besirūpinantis, kad pirkėjus pasiektų pagal geriausias prancūziškas tradicijas sukurti ir lietuviškiems skoniams pritaikyti švieži, kvapnūs gardumynai.

- Reklama -

„Mūsų kasdienis tikslas – daryti viską, kad kiekvienas apsipirkimas būtų kuo patogesnis, sklandesnis ir prisidėtų prie lengvesnės pirkėjų kasdienos. Turime labai didelę aistrą pirmauti, o tai rodo ir šis mūsų sprendimas – pirmieji subūrėme klientų valdybą. Tikime, kad su jos narių pagalba galėsime kelti sau dar daugiau iššūkių, kurie juk ir yra tobulėjimo variklis. O iš to laimėsime visi, kadangi galėsime dar geriau išpildyti savo pirkėjų lūkesčius“, – sakė Gintarė Kitovė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Kartu su klientais „Iki“ nuveiks daugiau

„Iki“ klientų valdyba.

Pirmą kartą Lietuvoje išrinktos „Iki“ klientų valdybos tikslas – tobulėjimas. Jos narių nuomonės bus naudingos siekiant dar labiau gerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ klientams, suteikti naudingų pasiūlymų ir platų asortimentą.

„Iki“ klientų valdyba.

„Iki“ klientų valdyba turės galimybę iš arčiau susipažinti su prekybos tinklo veikla ir pasidalinti savo grįžtamuoju ryšiu. Jos nariai rinksis į gyvus susitikimus, kurie vyks ne dažniau nei kas antrą mėnesį. Jų metu bus pristatyti svarbiausi einamieji darbai ir kampanijos, nariai teiks atsiliepimus apie „Iki“ naujienas ir aptars artimiausius pokyčius ar projektus.

„Iki“ klientų valdyba.

„Iki“ taip pat kreipsis į „Iki“ klientų valdybos narius tam, kad jie pateiktų naujų idėjų ar atsiliepimų apie konkrečius produktus ir paslaugas bei užtikrintų, jog jos yra geriausias sprendimas visiems klientams.

„Iki“ klientų valdyba.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Susitikimas su kūrėjais, dvelkiančiais… paraku

Artėjant Molėtų viešojoje bibliotekoje renginiui, teko paskaityti trumpą anotaciją apie reginį - susitikimą su dviem Lietuvos kariuomenės  karininkais - rašytojais, kurie, atėjusiems į susitikimą,...

Karantino paskatintas emocinis valgymas ypač kenkia sergantiems diabetu

Pandemija pakeitė įprastą kasdienybę,  vaistininkai sako, kad klientai dažnai ieško priemonių, kurios padėtų slopinti nerimą, baimę, nesaugumo jausmą, daugelis užsimena, kad pagauna save emocijas...

Fenomenalusis sūris: 6 patarimai, kaip maskarponę panaudoti ne tik saldumynams, bet ir pikantiškiems, bet nebrangiems patiekalams

Kai pagalvojate apie maskarponę, tikriausiai prieš akis iškyla tokie desertai kaip tiramisu, tačiau šis skanėstas gali pagelbėti sukurti ir aibę kitų kulinarinių šedeverų. Gimęs...

Vasarą taip pat tyko pavojai: kaip išvengti saulės smūgio ir ko imtis jam ištikus?

Daugelis žino, kad siekiant išvengti žalos odai saulės voniomis reikėtų mėgautis atsakingai, tačiau tokie sveikatos sutrikimai kaip perkaitimas ar saulės smūgis – taip pat...

Vilnius kviečia gelbėti medikus – aukoti jiems apsaugos priemones

Vilniaus miesto savivaldybė, reaguodama į medikų asmeninės apsaugos priemonių trūkumą kovoje su COVID-19 virusu, inicijuoja kampaniją „Gyvybės langelis medikams”. Visi vilniečiai kviečiami aukoti įsigytas apsaugos priemones (kaukes, pirštines, apsauginius akinius ir kt.) tiems, kuriems...

ORAI: Šiandien trumpi krituliai, vyraus lietus, rytais dirvos paviršiuje daug kur šalnos 1–6 laipsniai...

Šiandien daugelyje rajonų trumpi krituliai, vyraus lietus. Vėjas šiaurinių krypčių, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra 6–11 laipsnių šilumos. Penktadienio naktį daug kur trumpi krituliai, dieną vietomis nedidelis lietus. Vėjas naktį šiaurinių krypčių, 5–10 m/s, dieną šiaurės...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS