Home Aktualijos Jubiliejinis penkioliktasis Kalėdų karavanas aplankė Molėtus

Jubiliejinis penkioliktasis Kalėdų karavanas aplankė Molėtus

0

Šių metų gruodžio devynioliktoji ypač pradinių klasių mokiniams, kitiems vaikams ilgai išliks atmintyje – tądien Molėtus aplankė vienas ilgiausias tradicijas Lietuvoje turinčių projektų – Kalėdų karavanas, kuris per iki šiol vykusius 14 projektų yra aplankęs virš 60 miestų ir miestelių.

Nuosekliai išlaikydamas savo kilnią misiją, kurią vykdė kartu Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondu, karavanas toliau siekia padėti mažesnėms Lietuvos mokykloms, kad jose besimokantys vaikai turėtų geresnes sąlygas sportuoti.

Ilgamečiam projekto partneriui – Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondui – sustabdžius veiklą, šiemet naujuoju Kalėdų karavano partneriu tapo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), kurio vienas iš svarbiausių prioritetų yra sportuojantys, aktyviai ir prasmingai laisvalaikį leidžiantys vaikai. Todėl įsitraukdamas į šią jau 15-os metų jubiliejų mininčią socialinę akciją, LTOK siekia atkreipti visuomenės dėmesį į fizinio aktyvumo svarbą ir padeda rinkti labdarai aukojamą sporto inventorių, kuris bus skiriamas mažesnėms, stokojančioms sportinio inventoriaus, tačiau aktyviai vaikų bei jaunimo fizinę sveikatą ugdančioms mokykloms.

Kalėdinis karavanas lankydamasis Molėtuose pamalonino Molėtų progimnazijos, Molėtų pradinės mokyklos, Molėtų gimnazijos ir Molėtų r. Alantos gimnazijos mokinius bei visuomenę.

Į susitikimą su rajono moksleiviais, Molėtų miesto visuomene, ypač vaikais, buvo atvykęs ne tik dosnus Kalėdų senelis, bet ir Europos 2014 metų čempionas irkluotojas Saulius Ritter.

Rajono vadovai, Molėtų sporto centro atstovai irgi įteikė mokykloms sportinio inventoriaus.

Meras, savo ir molėtiškių vardu dėkojo už apsilankymą, linkėjo sėkmingo kelio, ilgų projekto gyvavimo metų, sveikatos linksmam, nenuilstančiam Kalėdų seneliui, kuris ne tik su susirinkusiais dalijosi įspūdžiais, bet ir dainavo, kvietė judėti, atsakinėjo į klausimus.

Jonas Bareikis

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra