Home Aktualijos Kada išgirsime kaimo žmonių kvietimus…

Kada išgirsime kaimo žmonių kvietimus…

0

Gegužės 25 dieną eiliniame rajono tarybos posėdyje dalyvavo VšĮ UDC „Kaimynystės namai“ vadovė Vilija Budrionienė, kuri kreipėsi į tarybos narius, kviesdama juos dalyvauti Balninkų stiklo muziejaus ir paveikslų galerijos sezono atidarymo ir gerumo šventėje.

Vadovė akcentavo, kad sezono atidarymo šventė, nes muziejus gyvuoja jau 19 metų, o politikų geros valios ir sprendimų dėka muziejus persikėlė į naujas suremontuotas patalpas, pasipildė eksponatais, o gerumo šventė, nes yra dar remontuotinų patalpų, prieigų aplink muziejų, todėl bus galimybė aukoti ir paremti muziejaus kūrimąsi.

„Kviečiu sugriauti mitą, kuris sklando tarp kaimo žmonių, kad valdžios žmonės kaimą prisimena, tik prieš rinkimus. Tad, mieli tarybos nariai, jūs šios šventės metu turėsit galimybę pabendrauti su Balninkų krašto žmonėmis“, – kvietė Vilija Budrionienė.

Rajono meras Stasys Žvinys padėkojo už kvietimą ir ragino tarybos narius įsiklausyti į ištartus skaudžius, bet teisingus žodžius: „Jus šiandien kvietė į Balninkus ir prisiminkime, kad tarybos nariai ne taip dažnai gauna pakvietimus, tad tikiu, kad visi 100 procentų dalyvausime renginyje. Skaudžiai mums pasakė vadovė, kad tik prieš rinkimus būnam aktyvūs ir geranoriški, o dabar ir ne prieš rinkimus būsim solidarūs ir dalyvausime šventėje. Iki susitikimo Balninkuose“.

Deja…

Plačiau apie tai skaitykite Nr.39 gegužės 30 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra