12.5 C
Molėtai
2024 / 05 / 22

„Lidl Lietuva“ plečiasi: renkama komanda naujai parduotuvei Molėtuose

Ar jau skaitėte?

„Lidl Lietuva“ tęsia plėtrą ir buria komandą naujai parduotuvei Molėtuose. Kandidatams įmonė siūlo didžiausią vidutinį darbo užmokestį tarp maisto produktais prekiaujančių didžiųjų šalies prekybos tinklų, dinamišką darbą bei visapusišką rūpestį darbuotojais – platų papildomų naudų paketą ir korteles apsipirkimui.

- Reklama -

„Netrukus „Lidl“ parduotuvių sąrašas pasipildys dar viena – duris atvers nauja parduotuvė Molėtuose. Nuolat siekiame pirkėjams užtikrinti ne tik geriausią kainos bei kokybės santykį, bet ir puikų aptarnavimą. Šiuo metu renkame darbuotojų komandą, kurią sudarys maždaug 30 darbuotojų. Visiems jiems pasiūlysime dinamišką darbą, konkurencingą atlyginimą, papildomą sveikatos draudimą bei kitas aktualias naudas“, – sako Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Ji pabrėžia, kad prie komandos kviečiami prisijungti ir tie, kurie dar neturi darbo patirties prekyboje, kadangi prieš pradedant dirbti, visiems naujiems darbuotojams bus suteikti išsamūs teoriniai ir praktiniai mokymai. Mokymų metu įmonė visiems darbuotojams skirs ir dienpinigius – 28 eurus per dieną (atskaičius mokesčius).

Kandidatuoti į pardavėjo poziciją – paprasta, neprivaloma siųsti gyvenimo aprašymo, užtenka užpildyti internete esančią formą, o dėl tolimesnių veiksmų su kandidatu susisieks įmonės atstovai. Turintys klausimų dėl atrankos, gali kreiptis telefonu 8 800 800 50.

Daugiau apie poziciją galima paskaityti čia: Pardavėjas (-a) naujai atidaromoje parduotuvėje Molėtuose.

Konkurencingiausias atlyginimas sektoriuje

Šiuo metu renkame darbuotojų komandą, kurią sudarys maždaug 30 darbuotojų.

Vakarietiška darbo kultūra išsiskirianti įmonė ypač didelį dėmesį skiria darbuotojų gerovei bei motyvacijai, todėl savo kolektyvo nariams siūlo didžiausią darbo užmokestį sektoriuje.

- Reklama -

Naujausiais portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, praėjusių metų gruodžio mėnesį vidutinis „Lidl Lietuva“ darbo užmokestis siekė 2061,68 eurus prieš mokesčius ir buvo didžiausias atlyginimas tarp penkių didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų.

Vidutinis darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis visą kalendorinį mėnesį įmonėje dirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

Taip pat skaitykite:  Globėjai mokėsi išklausyti, išgirsti ir suprasti

Pasibaigus pirmiems šešiems mėnesiams, Molėtų parduotuvės darbuotojams taip pat bus išmokėti vienkartiniai priedai, siekiantys 500 eurų (neatskaičius mokesčių).

„Užtikrinti, kad darbuotojai jaustųsi finansiškai stabilūs bei saugūs – vienas pagrindinių mūsų tikslų. Dėl šios priežasties siūlome ne tik konkurencingiausią atlyginimą mažmeninės prekybos rinkoje, bet ir užmokesčio augimo perspektyvas ateityje. Įmonėje veikianti pakopinė algų kėlimo sistema darbuotojui leidžia jau nuo pirmos darbo dienos žinoti, kaip keisis jo atlyginimas“, – pasakoja S. Savickienė.

Šiuos metus „Lidl Lietuva“ parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai pradėjo dar didesniu darbo užmokesčiu – nuo sausio 1 d. šiems darbuotojams atlyginimas kilo vidutiniškai 4–9 proc. Administracijos darbuotojų atlyginimai augo praėjusių metų rugsėjo mėnesį.

Be to, darbuotojų finansinį saugumą įmonė užtikrina ne tik konkurencingu atlyginimu, bet ir kitomis priemonėmis. Viena jų – „Lidl“ kortelės, skirtos apsipirkimui.

„Jau antrus metus darbuotojams suteikiame „Lidl“ korteles, už kurias kolektyvo nariai gali įsigyti įvairių prekių visose „Lidl“ parduotuvėse. Ši papildoma nauda yra itin vertinama darbuotojų, o šiemet kortelių vertę padidinome vidutiniškai 50 proc. Molėtų parduotuvės darbuotojams, sėkmingai pabaigusiems pirmąjį mėnesį, taip pat skirsime papildomą šimto eurų vertės apsipirkimo kortelę“, – sako S. Savickienė. 

Platus papildomų naudų paketas

Sandra Savickienė, „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

„Lidl Lietuva“ siekia ne tik užtikrinti darbuotojų finansinį stabilumą, bet ir rūpinasi jų sveikata – po bandomojo laikotarpio visiems darbuotojams suteikiamas papildomas sveikatos draudimas.

„Siekiame, kad darbuotojai būtų sveiki ne tik fiziškai, bet ir emociškai – visi darbuotojai gali nemokamai apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus ir pasinaudoti specialia konsultacijų programa „Gali mumis pasikliauti!“, kuri suteikia galimybę kolektyvo nariams ir jų artimiesiems nemokamai pasikonsultuoti su specialistais teisiniais, asmeniniais ar finansiniais klausimais“, – sako S. Savickienė.

Taip pat skaitykite:  Uždarbiu iš tiesioginės prekybos labiau domisi moterys

Pasak jos, įmonė skiria ir papildomą dėmesį darbuotojų vaikams. Kasmet, artėjant rugsėjui, mokyklinio amžiaus kolektyvo narių atžaloms dovanojami reikalingiausių kanceliarinių priemonių rinkiniai. Darbuotojų vaikai dovanų sulaukia ir artėjant žiemos šventėms – vaikams iki 15 metų įmonė įteikia saldžių staigmenų bei laisvalaikio žaidimų. „Lidl Lietuva“ taip pat pasirūpina ir darbuotojų vaikų iki 14 metų sveikata – jiems suteikiami nemokami skiepai nuo gripo bei vitaminų rinkiniai.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva“ 

TOP naujienos

„Xiaomi“ pristatė lauktąją „Xiaomi 13T“ seriją: kameros galimybės – neįtikėtinos, įkraunamas vos per keliolika minučių

Šiandien elektronikos gamintojas „Xiaomi“ pristatė naujausią išmaniųjų telefonų seriją – „Xiaomi 13T“. Kadangi buvo sukurti bendradarbiaujant su aukščiausios klasės fotoaparatų ir objektyvų gamintoju „Leica“,...

Šiandien vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, trumpas lietus

Šiandien vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, trumpas lietus, kai kur perkūnija, per perkūniją vėjo gūsiai sieks 15 m/s. Aukščiausia temperatūra 26–31, rytiniuose rajonuose kai kur...

Dar žiemai neprasidėjus – draudikai jau išmokėjo tūkstantinę sumą už patirtas traumas

Lietuvą jau nuo lapkričio vidurio aplankė žiemiški orai, gatvėse nestinga sniego bei ledo. Kai lyja ir vėl pašąla, susidaro ledukas, kuris atneša nemažai nuostolių...

Koks bus 2023 metų ES biudžetas ir kiek gaus Lietuva?

Pirmadienį vėlai vakare vykusiame Taikinimo komitete Europos Parlamentas ir ES Taryba susitarė dėl 2023 m. ES biudžeto, kuriame mokėjimų asignavimai sieks 168,6 mlrd. eurų....

Kraujavimas iš nosies vasarą itin dažnas: kaip atskirti tikrą pavojų širdžiai?

Kraujavimas iš nosies gali atrodyti kaip gan menkas negalavimas, tačiau jis niekada neištinka be priežasties ir dažnai yra kokio nors negalavimo, kartais ir labai rimto, simptomas. Kraujavimo atvejai padažnėja vasarą – tą lemia sausas...

Lietuvoje pristatomas išmanusis pirkinių vežimėlis – sustoti prie kasos nebereikės

Prekybos inovacijų ekspertai žada, kad ilgos eilės prekybos centruose sutrumpės, mat Lietuvos parduotuvėse netrukus gali pasirodyti išmanieji pirkinių vežimėliai. Juose įmontuotos modernios technologijos be papildomų pastangų identifikuos pasirinktas prekes, jas pasvers, o apmokėjimas įvyks...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS