Home Aktualijos LVJC projekte „Gal(iu)?!”

LVJC projekte „Gal(iu)?!”

0

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) vykdo projektą “Gal(iu)?!”, pagal programą “ERASMUS+”. Projekto tikslas – atsižvelgiant į jaunų žmonių entuziazmą, jaunatvišką norą keisti ir keistis, sukurti bendravimo ir diskusijos erdvę su LT Seimo nariais. Taip tikėtasi suteikti jauniems žmonėms žinių, reikalingų aktyviam pilietiniam dalyvavimui, bei padėti suvokti save kaip ES pilietį.

Gruodžio 8-9 dienomis Molėtų gimnazija, kartu su kitomis mokyklomis iš Prieno raj., Anykščių, Kėdainių raj. ir Vilniaus dalyvavo projekto „Gal(iu)?!” Galimybių sesijoje su  Seimo nariais. Renginį atidarė LR Seimo narys Rokas Žilinskas. Dalyvių susipažinimui taikyti neformaliojo švietimo metodai “Lietus”, “Bendrumų suradimas”, “Ledų pralaužimo metodas”. Projekto metu pristatytos “ERASMUS+” galimybės, mokyklų komandų namų darbai, moksleiviams pristatytos pagrindinės ES piliečių teisės bei vertybės, kiekvieno LR Seimo komiteto funkcijos, bendradarbiavimo su visuomene formos, susitikta ir diskutuota  su LR Seimo komitetų atstovais A.Palioniu, R.Šimašium, R.Žilinsku, P.Čimbaru, V.Stundžiu, organizuota ekskursija po LR Seimo rūmus. Vakarą leidome  pramogų centre “Pupa”. Kitą dieną LVJCvyko piliečio atmintinės (pagal Angela Bischoff ir Tooker Gomberg) pristatymas. Remiantis piliečio atmintine projekto dalyviai pristatė vaidybines situacijas. Dirbdami grupelėmis, artimiau susipažinome su bendraamžiais, plėtėme turimas žinias apie pilietines vertybes. Projekto veiklos baigėsi ekskursija po Vilnių autobusu (su audio gidu).

Dėkojame projekto koordinatorei Molėtų gimnazijoje, direktorės pavaduotojai socialiniam darbui Valerijai Mateikienei už mūsų komandos subūrimą. Grįžome su daugybe teigiamų emocijų, daug naujų įgytų žinių, kurios tikrai pravers ateityje.

Komandos vardu Greta Venclovaitė, IIc klasės gimnazistė

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra