Home Aktualijos Mero ir tarnybų vadovų susitikimo su miesto gyventojais – vaizdo konferencijos atgarsiai…

Mero ir tarnybų vadovų susitikimo su miesto gyventojais – vaizdo konferencijos atgarsiai…

0

Susitikimas – vaizdo konferencija vyko šių metų vasario 3-iosios popietę. Molėtų savivaldybės salėje rengtam susitikimui dėmesį parodė Alantos, Videniškių ir Suginčių seniūnai, dalyvavę susitikime…

Po įžanginio mero Stasio Žvinio pasisakymo, kuriame jis paskelbė žinią, jog kaip „įprasta“ bus pakoreguotas Žiemos šventės Mindūnuose scenarijus ir nebus vykdomos poledinės žūklės varžybos. Jos metu bus pateikti atsakymai į gyventojų užduotus klausimus susitikimų su rajono meru metu. Meras dėkojo savivaldybės administracijai, seniūnams, savivaldybės viešųjų ryšių specialistei Violetai Žalalienei (ji ir moderavo konferenciją) už atliktą organizacinį pasiruošimo konferencijai darbą.

Konferencija

Nors panorusių susitikti su minėtais valdžios atstovais, rajono įmonių ir organizacijų dalyvių skaičiumi renginys negalėjo pasigirti, tačiau meras nepamiršo padėkoti tiems, kurie surado laiko bei noro ir atėjo į susitikimą.

Pasak V.Žalalienės, kadangi policijos tarnyba yra drąsiausia, todėl ir atsakyti į klausimus pirmiausiai buvo suteikta galimybė Molėtų rajono Policijos komisariato viršininkui Algiui Masevičiui.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.11 vasario 9 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra