Home 112 Nelaimė po nelaimės

Nelaimė po nelaimės

0

Mirė neaiškiomis aplinkybėmis. Lapkričio 10 d. Utenos apskr. VPK Molėtų r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vyriškio, gimusio 1986 m., rasto ties pastatu, esančiu Molėtuose, Melioratorių g., mirties priežasties nustatymo. Kaip pasakojo Molėtų r PK kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Arūnas Maigys, jaunuolis rastas be išorinių smurto žymių. Komisariate, šiam asmeniui, jau buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje ir priimta nutartis – gyventi skyrium. Kur paskutiniu metu jis gyveno – neaišku. Kokia mirties priežastis – parodys skrodimas.

Paskendo žvejys. Lapkričio 5 dieną, apie 16.00 val., Molėtų r. sav., Inturkės sen., Galuonų ež. buvo rasta apvirtusi valtis, priklausanti vyriškiui, gimusiam 1962 m. Įtariama, kad asmuo nuskendo. Antradienį, lapkričio 10 d., tęsiant paiešką, buvo išžvalgyta 5 hektarai ežero. Už 400 metrų nuo kranto, 6,5 metrų gylyje rastas nuskendęs vyras.

Dingo su įrankiai. Lapkričio 10 d. gautas pranešimas, kad dar 2015-06-27 iš įmonės, nuomojančios įvairius statybinius įrankius, esančios Molėtuose, vyriškis, gimęs 1985 m., išsinuomojo elektrinį plaktuką ir benzininį pjūklą. Iki šiol įrankių negrąžino. Nuostolis – 1 825 eurai.

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra