Home Aktualijos Pagalba tėvų globos netekusiems vaikams – ar tik bendruomenės rūpestis?

Pagalba tėvų globos netekusiems vaikams – ar tik bendruomenės rūpestis?

0

Rugpjūčio 3-ąją Luokesos bendruomenės centre įvyko susitikimas su bendruomene, kuriame dalyvavo LR Prezidentės patarėja Ramunė Guobaitė – Kirslienė, meras Stasys Žvinys, direktoriaus pavaduotojas Karolis Balčiūnas, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Jūratė Dilienė, VŠĮ „Asmenybės brandos centro“ direktorė Aurelija Lingienė, VO „Gelbėkit vaikus“ patarėja vaiko teisių apsaugos klausimais Odeta Intė. Tai dar vienas iš šiais metais Molėtų savivaldybės inicijuotų susitikimų, kurių tikslas skatinti bendruomeniškumą, susitelkimą, pastangas visiems bendrai ieškoti būdų, kaip padėti tėvų globos netekusiam vaikui – globojant, įvaikinant, priimant svečiuotis ir artimai bendraujant, palaikant nusprendusius globoti ir dalinantis informacija.

Šis susitikimas, galima sakyti, atsakas į LR prezidentės išplatintą kreipimąsi „Už saugią Lietuvą“.

Molėtų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Jūratė Dilienė, pasidžiaugusi, jog susilaukė iš bendruomenės deramo dėmesio pateikė vaikų globos Molėtų rajono situaciją.

Per 2016 metus, dėl netinkamos priežiūros ir rūpinimosi vaikais, iš tėvų buvo paimta 10 vaikų. Aktyvaus darbo su tėvais dėka, padedant jiems keisti gyvenimo būdą, situacijai namuose pagerėjus, net 8 vaikai jau sugrįžo į namus.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.59 rugpjūčio 9 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra