25.2 C
Molėtai
2024 / 07 / 22

Policijos pranešimų apie ypatingus įvykius ir nusikalstamas veikas šalyje suvestinė

Ar jau skaitėte?

Sveikatos sutrikdymai

Gruodžio 26 d. apie 16 val. 55 min. Klaipėdoje, Šilutės pl., bute, konflikto metu, neblaivi (1,88 prom.) moteris (g. 1986 m.) peiliu sužalojo neblaivų (2,62 prom.) vyrą (g. 1983 m.), kuris, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

- Reklama -

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Gruodžio 26 d. apie 8 val. 27 min. į Kauno ligoninę iš Kauno, Kaimelės g., namų, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos kojoje paguldytas vyras (g. 1997 m.).

Aplinkybės aiškinamos. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 2 d.

Svetimo turto pagrobimai

Gruodžio 26 d. apie 20 val. 15 min. Kaune, Islandijos pl., vyras (g. 1975 m.) pastebėjo, kad iš automobilių stovėjimo aikštelės pavogtas automobilis „Jeep Kompass“ (pagamintas 2018 m.). Nuostolis – 20 000 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 3 d.

- Reklama -

Sukčiavimo atvejai

Gruodžio 26 d. apie 14 val. 23 min. į Kauno apskr. VPK kreipėsi moteris (g. 1993 m.), kuri pareiškė, kad spalio 15 d. socialiniuose tinkluose susipažino su vyriškiu, kuris, per kelis kartus apgaulės būdu iš jos išviliojo 10 000 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

Gaisrai

Gruodžio 26 d. apie 17 val. 8 min. Kaišiadorių r., Antakalnio k., gyvenamojo namo kambaryje kilo gaisras, kuriuo metu apdegė grindys ir aprūko namo sienos. Gaisravietėje rastas šeimininko ( g. 1967 m.) kūnas. Įtariama, kad gaisro priežastis – neatsargus rūkymas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gruodžio 27 d. apie 0 val. 41 min. Jurbarko r., Juodaičių k., name kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas. Gaisravietėje rastas apdegęs nenustatytos tapatybės, amžiaus ir lyties kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rasti žmonių lavonai

Gruodžio 26 d. apie 13 val. 20 min. Vilniuje, Architektų g., namuose, rastas mirusio vyro (g. 1953 m.) kūnas su šautine žaizda galvoje. Šalia jo rastas ir paimtas teisėtai laikomas revolveris „Taurus 82“.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gruodžio 26 d. apie 12 val. 21 min. Mažeikiuose, Sodų g., namuose, rastas mirusios moters (g. 1939 m.) kūnas su kirstine žaizda galvoje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gruodžio 26 d. apie 18 val. 3 min. Prienuose, Stadiono g., bute, rastas mirusio vyro (g. 1973 m.) kūnas irimo stadijoje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gruodžio 26 d. apie 19 val. 47 min. Vilniuje, Gelvonų g., bute, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 40 metų vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gruodžio 24 d. apie 11 val. 10 min. Šilutės r., Švėkšnos mstl., ūkiniame pastate, rastas mirusio vyro (g. 1974 m.) kūnas. Įtariama, kad vyras mirtinai susižalojo pats.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis

Gruodžio 25 d. apie 18 val. 40 min. Vilniaus r., Rastinėnų k., sustabdytas automobilis „VW Passat“, vairuojamas vyro (g. 1977 m.). Automobilyje kartu važiavo vyras (g. 1999 m.), pas kurį rasta ir paimta 101 vnt. užspaudžiamas polietileninis maišelis su augalinės kilmės medžiaga ir 42 vnt. tabletės, kaip įtariama narkotinė medžiaga. Įtariamasis (g. 1999 m.) uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus informacija

TOP naujienos

Tikrovės neatitinkantis komentaras internete – teisė į nuomonę ar garbės ir orumo pažeidimas?

Šiandien, socialinių medijų ir internetinės žiniasklaidos laikais, kai didelė dalis komunikacijos persikelia į virtualią erdvę, neretai nuomonę apie žmogų susidarome tik iš jo viešų...

Šiandien daug kur numatomi trumpi lietūs, vietomis su perkūnija

Šiandien daug kur numatomi trumpi lietūs, vietomis su perkūnija. Pietvakarių, vakarų, vėjo gūsiai daugelyje rajonų sieks 15–20 m/s, kai kur iki 25 m/s. Aukščiausia...

Konditerio Th. Lauvray patarimai, palengvinsiantys šventes: prieš kiek dienų kepti sausainius, pyragus ir kaip juos laikyti

Palengva artėjant Kalėdoms, regis, laikas tirpte tirpsta, tačiau kokios gi būtų šventės be gardžių kalėdinių desertų? Cinamonu, vanile, imbieru kvepiantys sausainiai, aguoniniai ar varškės...

Šeštadienį Lietuvos miestai ir miesteliai nušvis žalia spalva

Kiekvienais metais antrąjį spalio šeštadienį įvairiais renginiais ir akcijomis minima Europos organų donorystės diena. Taip siekiama atkreipti žmonių dėmesį į organų donorystės temą ir...

Liūčių ir krušos daromi nuostoliai automobiliams kasmet siekia šimtus tūkstančių

Savaitgalį per daugelį šalies rajonų praslinko lietus su perkūnijomis, o vietomis ir su kruša. Vėjas vartė medžius, smarkios liūtys sėmė gatves, o iš dangaus pažirę ledėkai kapojo daržus, namų stogus ir automobilius. Sinoptikai prognozuoja,...

Siūlys Seimui atsisakyti alkoholio prekybos apribojimų sekmadienį

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Andrius Bagdonas kartu su savo frakcijos kolegomis siūlys parlamentui atsisakyti sekmadieninio draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais po 15 valandos. Į Seimo pavasario sesijos darbotvarkę jis siūlys įtraukti dar pernai rudenį įregistruotas...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS