Home Aktualijos Susitikimas, kuriame bene mažiausiai buvo kalbama apie… politiką

Susitikimas, kuriame bene mažiausiai buvo kalbama apie… politiką

0

Antradienį po pietų Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius lankėsi Molėtuose, kur su vietos savivaldos vadovais aptarė miestui ir rajonui aktualius klausimus – vykdomų projektų ir jų finansavimo, infrastruktūros, renovacijos, užimtumo ir kitus klausimus.

Prieš šį susitikimą premjeras apsilankė pažangiose rajono įmonėse: Molėtų rajone, Verbiškėse, uždarojoje akcinėje bendrovėje „Hoda“ ir UAB „Orfis“ Molėtuose.

Lietuviško kapitalo įmonė UAB „Hoda“ yra viena didžiausių plastikinių produktų gamintojų Baltijos šalyse, šiuo metu joje dirba daugiau nei 150 darbuotojų, o UAB „Orfis“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis medžiagomis.

Pavakare Ministras Pirmininkas A.Butkevičius Molėtų kultūros centre susitiko su visuomenės atstovais, pristatė Vyriausybės vykdomus darbus ir atsakė į gyventojams rūpimus klausimus.

Vakarop susitikti su premjeru Algirdu Butkevičiumi rinkosi ne tik bendrapartiečiai socialdemokratai, be ir tie molėtiškiai, kuriems rūpėjo ne tiek pamatyti premjerą – labiau rūpėjo iš pirmų lūpų išgirsti apie kasdienius reikalus, kurie aktualūs gyventojams, ne apie vizijas, bet apie šią dieną, šiandienius iššūkius.

Plačiau Nr.15 vasario 26 d. laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra