Home Aktualijos Šv.Valentino mielos staigmenėlės

Šv.Valentino mielos staigmenėlės

0

Žmogaus siekis būti laimingam – pats natūraliausias dalykas. Vieni džiaugiasi, kiti skeptiškai vertina šv.Valentino dieną, bet juk kiekviena šventė praskaidrina mūsų kasdienybę. Tai suprasdama, Ugdytinių tarybos pirmininkė Gintarė su savo bendraminčiais, ilgai ieškojo būdų pradžiuginti mielomis smulkmenėlėmis visus, kas šalia.

Mažieji vaikai (vyr. soc. darbuotoja V.Šimkutė) buvo pakviesti į biblioteką anksčiau. Tariamasis Valentinukas mažuosius apdovanojo širdelėmis. Vaikai buvo išradingi, net vienas kitas mėgino perskaityti kas parašyta didžiulėmis raidėmis. Ir perskaitė: VALENTINAS. Žaislinių instrumentų pagalba mėginome išgauti meilės melodiją. Gintarė su psichologe Asta jiems padovanojo dainą, o vėliau dar leido pačirpinti tikrą muzikos instrumentą – gitarą. Skaitėme pasaką, šokome, stebėjome mažųjų fotonuotraukas ekrane. Vėliau – dovanėlės, vaišės ir gražus atsisveikinimo šokis.

Nekantravo už durų vyresnieji, kurie laukė „antro“ turo. Visų nustebimui, berniukai atėjo pasipuošę, pamiršę „amžinuosius“ treningus.

Gintarė ir psichologė Asta dovanojo skambias dainas apie meilę mūsų jaunuolėms bei jaunuoliams. Viktoriną „Ką žinai apie šv.Valentiną?“ iš penkių komandų laimėjo „Lyderiai“. Buvo visko: „keistas“ meilės paštas, vaidybinės „šeimyninės“ scenelės (kartu ir socialinių įgūdžių ugdymas), porų šokiai pagal romantinę muziką, ankstesnių renginių mielų akimirkų mirgėjimas kompiuterio ekrane, suneštinės vaišės (beje, labai visiems patiko psichologės mirkalas keptai duonai ir traškučiams).

Dovanėlių ir staigmenėlių užteko visiems, nes radome „vietinių“ rėmėjų: pavaduotoja soc. darbui Ž.Vaidachovičienė, laisvalaikio užimtumo specialistas M.Žala ir kt. Dėkojame direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams už šviesos efektus, patarimus.

Smalsiausia dalis buvo laukti, kol išaiškės, kas to vakaro Mis ir Misteris. O jais tapo organizatorė Gintarė ir 1-os šeimynos berniokėlis Igoris. Vaikai nepamiršo pasveikinti ir 3-ios šeimynos soc. darbuotojos, mūsų pagalbininkės, A.Pelakauskienės. Jos dėka 3-ia šeimyna „pražydo“ raudonai.

Ona Purlienė, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų soc. pedagogė

remimo-fondas-250x250

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra