Home Aktualijos Aštuntą kartą – “Dainuoju lietuviškai”

Aštuntą kartą – “Dainuoju lietuviškai”

0

Kovo trečiosios dienos popietę, visus, ne tik norinčius dainuoti lietuviškai, bet ir mylinčius lietuvišką dainą, buvo sukvietę renginio rengėjai į Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salę, kurioje vyko Molėtų menų mokyklos organizuota šeštoji dainos popietė. Joje dalyvauti galėjo visi norintys dainuoti lietuviškai. Beje, tai buvo renginys, tęsiantis ankstesnes „Dainuoju Lietuvai“ tradicijas. Šis renginys ir skirtas abiem Lietuvos valstybės svarbioms paminėti – vasario 16-ąjai ir kovo 11-ąjai.

dainuoju Lietuvai

Susirinkusiuosius atlikėjus, jų vadovus ir klausytojus pasveikino šio renginio rėmėjas LR Seimo narys Valentinas Stundys, Molėtų savivaldybės administracijos kultūros ir švietimo skyriaus vedėja Nijolė Kimbartienė.

Lietuviškų dainų maratoną pradėti buvo patikėta vaikučiams – Molėtų kultūros centro berniukų chorui (vadovė Rūta Vekerotienė) su daina „Mano gimtinė“. Juos keitė Suginčių pagrindinės mokyklos mokinių kolektyvas (vadovė Jolanta Žalalienė) dovanojęs dainą “Mano pasaulio spalvos“, Balninkų pagrindinės mokyklos ansamblis (vadovė Alė Ališauskienė) lietuvių liaudies dainas „kur važiuoj, berneli“ ir „noriu miego“.

Plačiau apie tai skaitykite Nr.19 kovo 15 d. laikraštyje

remimo-fondas-250x250

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra