Home Aktualijos Bibliotekai rūpi skaitytojų sveikata

Bibliotekai rūpi skaitytojų sveikata

0

Palyginus ilgai ir kantriai molėtiškiai, o tiksliau knygos mylėtojai ir nuolatiniai Molėtų viešosios bibliotekos lankytojai laukė kada pagaliau bus baigti bibliotekos renovacijos darbai. Laukė, laukė ir sulaukė. Dabar molėtiškiams gali pavydėti daug kas.

Tarsi atsidėkodami už ištikimybę ir tikėjimą, Molėtų viešosios bibliotekos darbuotojai, vadovaujami nuolat ieškančios ir atrandančios naudų bendravimo formų, būdų ir abipusės naudos Virginijos Raišienės, jau spėjo suruošti Viešosios bibliotekos konferencijų salėje ne vieną kultūrinį renginį, ne vieną seminarą, to nusipelniusių žmonių pagerbimą.

Bibliotekos kolektyvas ieško tarpusavio naudingų ryšių. Tokiu drąsiai galima įvardinti Molėtų viešosios bibliotekos ir Utenos A. ir M.Miškinių viešosios bibliotekos įgyvendinamą sumanymą.

Sausio 15 dieną Virginija Raišienė gausiai susirinkusiems molėtiškiams prieš pristatant Joną Kaukėną – pristatantį  kompiuterinės įrangos ir jos taikymo galimybių apžvalgą, trumpai priminė, jos šis susitikimas tai Utenos A. ir M.Miškinių viešios bibliotekos suteikta galimybė molėtiškiams dalyvauti projekte „Technologijos amžiaus iššūkiams – gyvenkime saugiau”. O svečias Jonas Kaukėnas tęs širdies ritmo tyrimus ir konsultuos gydytojus Molėtuose. Planuojama ištirti apie 50 gyventojų.

Plačiau apie tai skaitykite sausio 23 d. laikraštyje Nr. 6

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra