Lietuvos vaikų socialinės globos namų krepšinio turnyras Panevėžyje

0
122

Rugsėjo pabaigoje Panevėžyje vyko kasmetinis Lietuvos vaikų socialinės globos namų krepšinio turnyras. Šiemet turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš Obelių, Marijampolės, Kauno, Telšių, Šiaulių, Nemenčinės ir Panevėžio vaikų socialinės globos namų. Šiais metais prie šių komandų prisijungė ir Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų auklėtinių komanda.

Varžybų pradžioje kiekviena komanda turėjo paruošusi po prisistatymą. Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų auklėtinių prisistatymas buvo išrinktas geriausiu. Jie buvo apdovanoti padėka ir saldžiuoju prizu. Grupės varžybose molėtiškiai nugalėjo Telšių ir Nemenčinės globos namų komandas, tačiau pralaimėjo Panevėžio komandai. Pusfinalyje molėtiškiai pralaimėjo labai pajėgiai ir daugkartinei šio turnyro nugalėtojai – Obelių vaikų globos namų komandai. Varžybose dėl trečios vietos Molėtiškiai susitiko su Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtiniais ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Turnyro organizatoriai nepaliko nei vienos komandos be apdovanojimų. Kiekvienoje komandoje buvo renkamas geriausias komandos žaidėjas. Molėtų komandoje juo tapo Česlovas Survila, kuris varžybose su Panevėžio komanda patyrė sunkią čiurnos traumą. Turnyro nugalėtojais tapo Obelių vaikų globos namai, antri liko Šiaulių vaikų globos namai, treti – Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai, ketvirti liko Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų auklėtiniai.

Martynas Žala, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų laisvalaikio organizavimo užimtumo specialistas