Home Aktualijos Nebuvo abejingų Kovo 11-ajai

Nebuvo abejingų Kovo 11-ajai

0

Nuo tada, kiekvienam Lietuvos piliečiui, kuris neabejingas valstybei – kovo 11 diena – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Molėtuose kovo vienuoliktosios renginiai, kaip ir ankstesniais metais prasidėjo Šv. Mišiomis Molėtų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje.

Tęsdama šiai progai skirtą programą, Molėtų meno galerijos parodų salėje, Viktorija Kazlienė, Molėtų krašto muziejaus direktorė, susirinkusius į XVII dailės ir fotografijos premijos darbų parodos atidarymą, visų pirma sveikino su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo sidabriniu – dvidešimt penktuoju jubiliejumi. Ji negailėjo gerų žodžių žmonėms, kurie laiko randa ir saviraiškai, senųjų krašto tradicijų tęsimui, naujų – paieškoms.

Susirinkusius ir parodai darbus pateikusius sveikino rajono meras Stasys Žvinys, kūrinius vertino profesionali komisija, darbų vertinimą apibendrino komisijos pirmininkė Dailės akademijos dėstytoja doc. Onutė Petkevičiūtė, fotografas Jonas Danauskas, tautodailininkas Vytautas Bikneris.

Konkurso organizatorių dėka padėkos buvo įteiktos visiems konkurso dalyviams, o koncerto menu, buvo apdovanojimai įteikti geriausiems:

Plačiau apie tai skaitykite kovo 13 d. Nr.19 laikraštyje

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra