Dovana šokėjų jaunučių grupei

0
116

Rugsėjo pabaigoje Alantos gimnazijos šokėjų jaunučių vaikų grupė su vadove Audrone Ališkevičiūte ir Vaikų dienos centro „Daigelis“ vadove Ramune Gecevičiene vyko į „Meniško kaimo“ pažintines edukacines programas „Molio kelias“ ir “Medumi kvepianti žvakė“ Bebrusuose.

edukacine isvyka

Mus pasitiko ir programas vedė profesionalūs meno meistrai – Lina Dieninė ir Kęstutis Šeškauskas. Maloniai nustebino puikiai sutvarkytos meno dirbtuvių patalpos, malkomis kūrenamos tradicinės keramikos krosnys, labai jauki ir erdvi kūrybinė aplinka. Vaikai patyrė tikrą kūrybinį džiaugsmą ir pasitenkinimą: savo rankomis nusilipdė molinę puodynėlę ir išsiliejo žvakutes kvepiančias medumi. Po rimto kūrybinio darbo visi sėdome prie aukštaitiško vaišių stalo: vaišinomės bulviniais blynais su mėsa, keptais senoviniame duonkepio pečiuje ir mėgavomės kvapnia žolelių arbata.

Atsisveikindami dar pasidžiaugėme puikiai sutvarkytomis erdvėmis lauke mažiesiems: sūpynės, karuselės, piramidė laipiojimui. Šokėjų jaunučių grupės vaikai savo darbu tikrai verti šios edukacinės išvykos ir manome, kad dar labiau stengsis gražiai šokti ir džiuginti mus visus, ne tik alantiškius savo pasirodymais.

remimo-fondas-250x250