Home Aktualijos Kaziuko mugė Alantos gimnazijoje

Kaziuko mugė Alantos gimnazijoje

0

Atgarsiai

Nuo neatmenamų laikų kasmet Alantos gimnazijoje šurmuliuoja Kaziuko mugė. Šiemet Kaziuko mugė surengta per pačias Kazimierines.

Mugės pagrindiniai prekiautojai tradiciškai būna pradinukai, kurie, padedami tėvelių, išrikiuoja gausias skanumynų eiles, o padedami mokytojų, sukuria ir gražių, dailių darbelių. Mugėje gali prekiauti ir vyresni mokiniai bei mokytojai, visada kviečiami ir maloniai laukiami Alantos bendruomenės nariai.

Šiais metais mugėje iš prekybininkų galima buvo įsigyti įvairiausių skanumynų, papuošalų, dekupažo technika dekoruotų medinių lentelių, Vidos Maciulevičienės sukurtų veltinio grožybių, vaikų dienos centro „Daigelis“ vaikų ir mokytojų „sukviestų“ gausios zuikių giminės atstovų, puikiai tinkančių velykinio stalo dekoravimui.

Kokia mugė be muzikantų! Kaip ir kasmet, taip ir šiemet liaudiškomis melodijomis visus linksmino ir lankytojus pirkti bei derėtis skatino Virginijaus Deksnio vadovaujama tautinė jaunimo kapela.

Pasibaigus mugei ateina apmąstymo laikas: kodėl iš vieno pirko daugiau, o iš kito mažiau, ką daryti, kad pritraukti dar daugiau pirkėjų, kokios prekės yra paklausiausios ir kitais metais susirinkti į mugę su naujomis idėjomis bei didžiulėmis eilėmis pirkėjų.

Jurgita Kniaziukienė, pavaduotoja neformaliam ugdymui

112

Aktualijos

Auto

Būstas

Gyvenimas

Kultūra